День гідності та свободи в Україні відзначається щорічно 21 листопада і спрямований на вшанування подій 2013-2014 років. Саме тоді тисячі громадян України у прагненні до гідного життя і права на самовизначення згуртувалися, щоб протистояти диктаторській владі, яка відмовлялася підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Ці події отримали у медіа назву «Майдан» – масовий протест, що призвів до глибоких змін у політиці, економіці та суспільстві. Зокрема, було запроваджено реформи, спрямовані на зміцнення демократії та захисту прав людини.
У цей день ми згадуємо тих, хто віддав найцінніше — своє життя за можливість мати краще майбутнє для себе й своїх нащадків.
Також це нагода для кожного з нас замислитися про особистий внесок у розвиток нашої держави. Нехай це свято спонукає нас всіх до створення майбутнього, де гідність і свобода є для кожного!
Слава Україні!
Героям слава!