Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулися засідання секцій військової та вибухотехнічної експертизи

26 жовтня 2022 року відбулися секції військової та вибухотехнічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при  Міністерстві юстиції України. Секції пройшли в режимі відеоконференцій.

Робота секції судової військової експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України була представлена наступними експертами:

  • Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, голова секції;
  • Олександр Козлов, головний судовий експерт відділу судових експертиз.

Також цього дня була проведена секція вибухотехнічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при  Міністерстві юстиції України.

У роботі секції судової вибухотехнічної експертиз від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України представниками були:

  • Олександр Рувін, директор КНДІСЕ;
  • Андрій Кульчицький, завідувач лабораторії військових досліджень КНДІСЕ;
  • Володимир Мунчак, заступник завідувача лабораторії військових досліджень КНДІСЕ.

На засіданнях секцій значну увагу було приділено питанням проведення військових та вибухотехнічних судових експертиз внаслідок збройної агресії російської федерації. Традиційно також учасники обговорили стан виконання поточних НДР відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2022 рік; результати апробації та впровадження наукових робіт, тощо.

Можливо вам буде цікаво: