Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь спеціалістів КНДІСЕ у роботі круглого столу на тему: «Особливості процесуального доказування у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях»

26 липня 2016 року у Національній академії прокуратури України відбувся круглий стіл на тему «Особливості процесуального доказування у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях». Модератором заходу, окрім Національної академії прокуратури України, також виступила громадська організація «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Учасники обговорили ряд наступних питань:

  • предмет та межі доказування у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях;
  • обставини, що підлягають доказуванню у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях;
  • визначення виду і розміру шкоди при розслідуванні кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях;
  • особливості збирання доказів у кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, учинених в районі проведення антитерористичної операції;
  • процесуальні гарантії захисту майнових прав осіб у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях;
  • висновок експерта як процесуальне джерело доказів у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях;
  • криміналістична характеристика кримінальних правопорушень, учинених в районі проведення антитерористичної операції;
  • оцінка доказів у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях;
  • діяльність прокурора спрямована на захист майнових прав фізичних, юридичних осіб та держави у зоні проведення антитерористичної операції.

Від колективу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз для участі у засіданні круглого столу були делеговані Тетяна Анатоліївна Переймивовк, к.е.н., головний судовий експерт лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ та Віктор Петрович Колонюк, к.ю.н., доцент, учений секретар КНДІСЕ.

Експерти КНДІСЕ представили колегам тези на теми:

«Особливості порядку розрахунку збитків, пов’язаних з позбавленням права вільного користування та розпоряджання майном, що знаходиться на окупованій території АР Крим»

«Роль судово-експертної діяльності в процесі доказування у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях».

За словами директора КНДІСЕ Олександра Рувіна:

«Зона проведення антитерористичної операції та територія окупованого Кримського півострова, на сьогоднішній день, залишаються важливими об`єктами роботи судових експертів. Теми тез доповідачів від Київського НДІСЕ актуальні, як для розробки з наукової точки зору, так і для реалізації основних положень на практиці».

Окрім представників Київського НДІ судових у заході взяли участь представники Конституційного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Генеральної, військової та інших прокуратур України, Народні депутати України, представники військово-цивільної адміністрації, співробітники вищих навчальних закладів, Національної академії правових наук України, представники громадських організацій, фахівці спеціальних експертних установ України.

Можливо вам буде цікаво: