08 червня 2023 року Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, взяла участь у міжнародній міждисциплінарній конференції «Забезпечення стійкості у складних умовах». Конференція була спільно організована Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (Україна) та Брістольським університетом (Великобританія).
Конференція пройшла в онлайн форматі та зібрала провідних учених, експертів і практиків з усього світу для обговорення викликів, пов’язаних зі збереженням стійкості в умовах складних та непередбачуваних ситуаціях. Актуальність конференції продиктована ще й тим, що на сьогодні Україна перебуває в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну, а конфлікт і війна мають серйозний вплив на стійкість і безпеку країни, її економіку, соціальну сферу, інфраструктуру та інші сфери життя. Захід зібрав учасників з Великобританії, Латвії, Грузії, Литви, Греції, Індії, Люксембургу тощо.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися Микола Нечипорук, перший віце-ректор Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та Агнес Нейрн, професор, віце-канцлер з питань глобальної взаємодії Брістольського університету.
Під час конференції Наталія Нестор представила доповідь на тему «Виклики судової експертизи в умовах збройної агресії росії проти України», зосередивши увагу на найбільших викликах судової експертизи та судових експертів в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Наталія Нестор детально розглянула проблеми, які долають у своїй роботі українські експерти, зокрема складні умови збереження доказів, виявлення слідів та збереження їхньої цілісності. Вона вказала також на необхідність розвитку нових методів та підходів у сфері судової експертизи, які сприятимуть забезпеченню об’єктивності та точності результатів.
Конференції такого роду збирають фахівців, дослідників і практиків з різних галузей та надають можливість поділитися новими методами, технологіями та стратегіями, сприяють обміну ідеями й досвідом. Учасники завдяки таким заходам можуть обговорювати реальні проблеми і виклики, з якими зіштовхуються у своїй роботі, та шукати способи забезпечення стійкості у складних умовах. Це, своєю чергою, допомагає покращити роботу, ефективність і безпеку, сприяє співпраці та надає можливість для створення спільних проєктів та досліджень.
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/img-b3da80f33688abf5fad39679e38114d7-v-1024x768.jpg)