Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Колектив Київського НДІСЕ з глибокою скорботою та сумом висловлює щирі співчуття з приводу смерті Ніни Іванівни Клименко

З глибокою скорботою та сумом сповіщаємо, що на 87-му році пішла з життя Ніна Іванівна Клименко. Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на чолі з керівництвом висловлює щирі співчуття рідним і близьким відомої вченої та науковця.

Доктор юридичних наук, професорка Ніна Іванівна Клименко впродовж багатьох років працювала на науковій ниві судової експертизи та криміналістики, присвятила своє життя дослідницькій праці в галузі права та професійній підготовці висококваліфікованих фахівців у вищих навчальних закладах.

У доробку дослідниці залишилось понад 250 праць, серед яких 5 монографій, більше ніж 15 посібників для слідчих та експертів, студентів і слухачів вишів, а також два підручники з криміналістики в співавторстві. Під її керівництвом захищено багато докторських й кандидатських дисертацій.

Плідна наукова та педагогічна діяльність професора стала визначним внеском у розвиток юридичної науки та національної освіти Української держави.

У пам’яті колег Ніна Іванівна назавжди залишиться щирою людиною і самовідданим фахівцем, добрим другом, мудрим порадником, керівником, який користувався високим авторитетом і повагою.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої непоправної втрати. Вічна, світла пам’ять!

Можливо вам буде цікаво: