Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели семінар із співробітниками слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області

25 квітня 2023 року на базі СУ ГУНП в Кіровоградській області експерти Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз провели семінар на тему «Особливості підготовки матеріалів та об’єктів дослідження під час призначення транспортно- товарознавчих та інженерно-транспортних експертиз в ході розслідування дорожньо-транспортних пригод» зі слідчими відділу розслідування злочинів у сфері транспорту.

Заступник завідувача Кропивницького відділення КНДІСЕ Віктор Давидченко розповів про види експертиз пов’язані із розслідуванням злочинів у сфері транспорту, що проводяться фахівцями відділення. Обговорено проблемні питання що виникають під час призначення та проведення судових експертиз.

Головний судовий експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ Георгій Грігор звернув увагу слідчих на помилки, що виникають під час заповнення схеми дорожньо-транспортної пригоди, розповів про методи визначення заокруглення та радіусу дорожнього покриття, визначення кута підйому/спуску дорожнього покриття. Також обговорено питання збору даних та підготовки матеріалів необхідних для проведення судових експертиз обставин та механізму дорожньо-транспортної пригоди.

Провідний судовий експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ Віктор Гончар розповів про підготовку матеріалів для проведення транспортно-товарознавчої експертизи та особливості проведення експертизи в разі неможливості надання об’єкту дослідження.

Семінар проходив у формі діалогу, де слідчі мали можливість задати запитання експертам та отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. Такий формат проведення семінарів ефективно сприяє обміну досвідом та забезпечує плідну дискусію між учасниками.

Можливо вам буде цікаво: