Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін надав коментар телеканалу UA:Перший

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін надав телеканалу UA:Перший коментар щодо стану проведення експертиз у кримінальному провадженні щодо розслідування катастрофи збитого 8 січня 2020 року в Ірані літака авіакомпанії МАУ рейсу PS-752, який слідував за маршрутом Тегеран – Київ.

Зараз у КНДІСЕ проводиться ряд комплексних криміналістичних експертиз для встановлення обставин та причин падіння літака. Для огляду місця події до Ірану в перші дні після катастрофи делегація українських експертів, на чолі з директором КНДІСЕ, була направлена до Тегерану.

Як розповів Олександр Рувін, експертами були досліджені уламки, які знаходились на місці падіння літака. Також, експертами КНДІСЕ було вивчено відеозапис запуску двох ракет.

Олександр Рувін також зазначив, що експертна група зіштовхнулася з протидією Іранської сторони у проведенні досліджень. Так доступ до зібраних на місці катастрофи уламків літака було обмежено через дії військових Корпусу ісламської революції.

Висновки за результатами проведення експертиз будуть передані органам досудового розслідування, що здійснюють відповідне кримінальне провадження.

Можливо вам буде цікаво: