Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Зустріч робочої групи авторського колективу з підготовки практичного довідника

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз у складі завідувача відділу трасологічних, балістичних досліджень, досліджень зброї Ігоря Самойленко та завідувача відділу вибухотехнічних досліджень Сергія Луценко взяли участь у черговій зустрічі робочої групи авторського колективу практичного посібника «Дії поліцейського при виявленні зброї або вибухової речовини. Надання методичної допомоги».

Зустріч відбулась на базі Національної академії внутрішніх справ України за участі представників Київського НДІСЕ, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні.

Під час зустрічі обговорювались організаційні питання подальшої роботи над довідником, відповідність змісту поставленим завданням, основні проблемні питання, що висвітлені у довіднику.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення визнати підготовлений матеріал як робочий варіант та прийняти його за основу, провести рецензування та подати на розгляд Вченої ради НАВС. Також на заході були окреслені умовні строки виконання поставлених завдань. Очікуємо на вихід друком продовження довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», який добре зарекомендував себе в діяльності практичних підрозділів Національної поліції України!

Можливо вам буде цікаво: