Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Зустріч фахівців Київського НДІСЕ з експертами компанії «Філіп Морріс Україна»

Одним із видів досліджень які входять до переліку виконуваних експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз є повне дослідження тютюнових виробів, починаючи з контролю якості використовуваної сировини та матеріалів і закінчуючи визначенням відповідності випущеного продукту споживчим характеристикам.

Київський НДІ судових експертиз єдина установа нашої держави, яка проводить дослідження обладнання нелегальних лабораторій, які виготовляють наркотики та тютюнові вироби.

Протягом останніх декількох років експерти Київського НДІСЕ співпрацюють з компаніями-виробниками тютюнових виробів, як входять до Української Асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн». Співпраця направлена на протидію продажу контрафактної продукції шляхом перевірки сумнівних зразків.

Регулярними є робочі зустрічі, обмін досвідом та наявною інформаційною базою. Так, днями, експерти компанії «Філіп Моріс Україна» поділилися з експертами КНДІСЕ матеріалами загального зібрання колегії фахівців «Philip Morris International», що відбулось у Великобританії.

На сучасному етапі розвитку економіки України, доступність тютюнових виробів та споживчий інтерес до них, особливо підкреслює необхідність контролю за якістю відповідної продукції. Компанії-лідери тютюнового ринку закликають громадян споживати тютюнові продукти з обачністю, адже левова частка сигарет є підробками оригінальних марок.

Висока кваліфікація та досвід експертів КНДІСЕ у поєднанні з використанням сучасної матеріально-технічної бази дає можливість економити час при ідентифікації та дослідженні якості сигарет та загалом тютюнової продукції. Застосувавши сучасне обладнання та нові методи досліджень однозначним є забезпечення високої точності результатів, а отже створення надійного захисту для споживачів сигарет від фальсифікату та недоброякісного товару.

Можливо вам буде цікаво: