Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Збірник «Криміналістика та судова експертиза» отримав оцінку наукометричної бази Index Copernicus International за 2020 рік

Збірник «Криміналістика та судова експертиза», починаючи з 2017 року включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International.

Index Copernicus (IC) – онлайнова наукометрична база даних з внесеної користувачем інформації, в тому числі наукових установ, друкованих видань, створена в 1999 році в Польщі. База даних має де кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ на продуктивність видання. 

Починаючи з 2017 року збірник проходить багатовимірний процес оцінки та індексується у базі ICI Journals Master List. Так, збірник «Криміналістика та судова експертиза» за 2017 рік оцінено у 49.09 зі 100.

Натомість на основі перевірки інформації з анкети та аналізу випуску за 2020 рік експерти Index Copernicus встановили значення показника Index Copernicus Value ICV 2020 = 77.55 зі 100.

Отриману оцінку ICV за 2020 рік можна перевірити у списку ICI Journals Master List 2020 https://journals.indexcopernicus.com/search/formjml, а також у Паспорті Журналу https://journals.indexcopernicus.com/search/details?id=50823&lang =pl

Слід зазначити, що КНДІСЕ постійно нарощує позиції в науковій діяльності, з року в рік показники збірника  «Криміналістика та судова експертиза» зростають, вказуючи на високу якість та актуальність наукових матеріалів, що публікуються у виданні.

screenshot 10 1024x147 1

Можливо вам буде цікаво: