Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Завдяки проведеній експертизі киянам повернули сквер Небесної сотні

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз допомогли правосуддю вирішити спірну ситуацію щодо території скверу Небесної сотні, який облаштували волонтери та місцеві мешканці в пам’ять про трагічні події Революції Гідності.

Експерти відділу з питань землеустрою провели масштабну роботу з вивчення розробленої документації на земельні ділянки, з’ясували їх культурну та національну значимість. Висновки спеціалісті КДІСЕ стали ключовим аргументом для рішення Суду повернути територію у власність мешканців міста.

Варто відзначити, що фахівці лабораторії інженерно-технічних видів досліджень систематично досліджують питання землеустрою та раціонального використання земельних та природних ресурсів України.

Нещодавно на базі інституту були проведені дослідження щодо цільового призначення території Галерного острова у Голосіївському районі. Завдяки оперативній та професійній роботі експертів вдалося попередити незаконну забудову території та зберегти природний ландшафт місцевості.

Крім того, за результатами проведених експертами КНДІСЕ досліджень, правоохоронні органи змогли припинити незаконну вирубку та використання лісових ресурсів на території Бориспільського району. У власність держави повернулося понад 15 гектарів лісу.

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз і надалі продовжать виконувати покладені на них обов’язки та проводити свою діяльність на високо професійному рівні із дотриманням вимог європейських стандартів якості.

Можливо вам буде цікаво: