Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Заступник директора Київського НДІСЕ Тетяна Голікова взяла участь у міжнародній конференції «Ароцкерівські читання»

25 травня 2017 року заступник директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз стала учасником міжнародної конференції «Ароцкерівські читання» на Полтавщині, присвяченій 90-річчю від дня народження видатного вченого-криміналіста Лева Ароцкера. Доктор юридичних наук, професор Лев Юхимович відомий, як один з провідних фахівців в галузі почеркознавства і проблем використання криміналістичних засобів, методів та рекомендацій в судовому розгляді.

Захід зібрав понад 100 учасників. У числі присутніх було відзначено представників Міністерства юстиції України, органів державної влади та місцевого самоврядування, судово-експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ, вищих навчальних закладів, правоохоронних органів, судів, громадських та інших організацій України, Литовської Республіки, Чорногорії, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Латвійської Республіки та ін.

З доповідями та повідомленнями стосовно актуальних питань судової експертизи і криміналістики на засіданні виступили понад 20 осіб.

В підсумку обговорення розглянутих проблем, з метою подальшого вдосконалення організаційної, наукової, експертної та методичної роботи було прийнято рекомендації конференції. Тези наукових доповідей і повідомлень оприлюднено в збірнику «Ароцкерівські читання».

Можливо вам буде цікаво: