Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Заступник директора КНДІСЕ Наталія Нестор провела робочу зустріч з головою ENFSI Пінелопі Мініаті

З 03 по 06 грудня 21 р. заступник директора КНДІСЕ, доктор юридичних наук, Наталія Нестор відвідала відділ судової експертизи поліції Греції (м. Афіни) де провела зустріч з директором, генерал-майором поліції, доктором Пінелопі Мініаті, головою Європейської мережі інститутів судової експертизи (ENFSI).

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання сучасного стану співробітництва, перспективи подальшої результативної взаємодії у сфері наукової та судово-експертної діяльності, співпраця з відділом судової експертизи поліції Греції,  безпосередня участь КНДІСЕ в роботі ENFSI та подальша плідна міжнародна кооперація наукових і судово-експертних установ.

Додатково, під час візиту, Наталія Нестор ознайомилась з роботою структурних підрозділів відділу судової експертизи поліції Греції, матеріально-технічним обладнанням.

Візит заступника директора КНДІСЕ до відділу судової експертизи поліції Греції – це наступний етап у розвитку міжнародної співпраці. З 2018 року КНДІСЕ активно нарощує потенціал з налагодження партнерських відносин з міжнародними експертними та науковими установами.

Можливо вам буде цікаво: