Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Засідання VI Робочої групи з дослідження психоактивних речовин

12-13 квітня 2021 року відбулося засідання VI Робочої групи з дослідження психоактивних речовин (УРГ ДПАР) у якій взяли участь Неля Поплавська, головний судовий експерт та Лариса Олійник, старший судовий експерт відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів КНДІСЕ.

Робоча група проводилась в рамках проекту «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж «героїнового маршруту» та проходила у Волинському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України у м. Луцьк.

В заході взяли участь:

  • Хосе Мануель Колодрас, регіональний координатор проекту;
  • Наталія Ткаченко, директор Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, керівник УРГ ДПАР;
  • Даріуш Зуба, судовий експерт проекту ДІЯ-ЄС;
  • Маріо Ріка, судовий експерт проекту ДІЯ-ЄС;

Представниками ДНДЕКЦ МВС були Олександр ЗамошецьОлексій Зав’ялов та Павло Зелений.

Волинський НДЕКЦ МВС представили Олег Пододворний, директор центру, Віктор Денисюк заступник директора центру, Василь Жилко завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Під час засідання Робочої групи були обговорені питання стратегії державної політики щодо наркотиків до 2030 року, статус проекту наказу МОЗ, за яким сімейство речовин за хімічною структурою буде основою для зарахування нових психоактивних речовин, виявлених в Україні, як аналогів наркотичних засобів, психоактивних речовин та прекурсорів.

У підсумку всі учасники відзначили високу результативність зустрічі, а також запланували наступні засідання на травень та липень.

Можливо вам буде цікаво: