Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Засідання робочої групи з питань протидії наркотикам та організованій злочинності

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін та завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ Олег Посільський взяли участь в засіданні робочої групи з питань протидії незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин та організованій злочинності.

Захід зібрав представників Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України та керівників проекту «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту».

Метою зустрічі стало обговорення оцінки експертних лабораторій, проведеної проектом «ДІЯ-ЄС». Йшлося про переваги та недоліки роботи експертних лабораторій в Україні, пошук шляхів вирішення проблемних питань та впровадження рекомендацій європейських колег, що було надано за результатами перевірки. Обговоренню підлягала ситуація з координацією діяльності/роботи експертних лабораторій в Україні: еталонні лабораторії, акредитовані лабораторії, повноваження закріпленні законодавчо, наявні обмеження тощо.

Керівництвом проекту «Дія-ЄС» було презентовано українській стороні моделі співпраці й обміну інформацією у країнах Європейського Союзу. Доповіді закордонних колег висвітлювали досвід Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI).

Учасники зустрічі обговорили питання винесені на порядок денний та узгодили подальші кроки в реалізації спільної мети.

Можливо вам буде цікаво: