Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Засідання керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз із керівниками відділень

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін провів засідання із керівниками регіональних відділень КНДІСЕ. На порядок денний було винесено обговорення стану виконання судових експертиз і проведення експертних досліджень, науково-дослідна робота та проблемні аспекти загальної організації діяльності відділень.

За інформацією Державної служби статистики України зона обслуговування Київського НДІСЕ та відділень нині включає територію, на якій проживають понад 15 мільйонів осіб. У складі Київського НДІСЕ функціонують Тернопільське, Вінницьке, Житомирське, Хмельницьке, Черкаське, Чернігівське, Кропивницьке, Чернівецьке та Івано-Франківське відділення.

У ході зустрічі учасники обговорили питання кадрового, фінансового, матеріального забезпечення та технічне оснащення. Окрему увагу було приділено участі судових експертів у всеукраїнських та міжнародних конференціях, круглих столах, семінарах, різноманітних наукових заходах для обміну досвідом та підвищення кваліфікації.

Використання сучасних досягнень науки у галузі судової експертизи є одним з важливих чинників забезпечення об’єктивності правосуддя держави. Директор КНДІСЕ Олександр Рувін у своїй доповіді зосередився на актуальних тенденціях розвитку міжнародного співробітництва, необхідності постійного вдосконалення судово-експертної діяльності, впровадженні інноваційних методів роботи та запозиченні кращого досвіду європейських колег.

Завершенням заходу стала презентація нової сучасної техніки, з якою працюють судові експерти КНДІСЕ. Завідувач відділу трасологічних, балістичних досліджень та досліджень зброї Ігор Самойленко продемонстрував можливості роботи з порівняльним мікроскопом нового покоління.

Прилад призначений для проведення всього спектру балістичних і трасологічних експертиз. Мікроскоп оснащений спеціалізованою цифровою камерою і програмним забезпеченням для отримання зображень і вимірювання об’єктів дослідження. Допоміжна опція дозволяє отримати тривимірне зображення поверхні ділянки досліджуваного об’єкта. З поміж інших функцій, автоматизація мікроскопа дозволяє проводити дослідження з максимальною точністю і відтворюваністю, що збільшує вірогідність і скорочує необхідний для аналізу даних час.

Можливо вам буде цікаво: