Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Запрошуємо на III щорічну конференцію «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України запрошує взяти участь у роботі III міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу».

Захід відбудеться 15 грудня 2021 року в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України у змішаному форматі (живе спілкування та онлайн-відеоконференція) з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів (відповідно до вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236).

Мета конференції — обмін теоретичними та практичними результатами науково-дослідних робіт у галузі криміналістики, судової експертизи та кримінального процесу, інтеграцію зусиль щодо впровадження результатів досліджень в експертну та судову практику.

Для участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції необхідно не пізніше 22 листопада 2021 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції (nauka@kndise.gov.ua) одним листом:

  • анкету учасника (зразок анкети учасника додається);
  • тези доповіді (зразок та вимоги до оформлення додаються).

Додаткову інформацію щодо участі ви можете дізнатись завантаживши інформаційний лист, або за контактами:

  • Олександр Жеребко: +38 (067) 498-12-79
  • Юлія Форіс: +38 (068) 120-35-31
  • Електронна пошта: nauka@kndise.gov.ua

Доповіді учасників будуть опубліковані окремим збірником тез.

Завантажити інформаційний лист

Можливо вам буде цікаво: