Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

За доброю традицією у Київському НДІСЕ відбулось новорічне свято для дітей співробітників

Новий рік і Різдво – найулюбленіші свята для кожного з нас! Це неймовірний час передчуття дива, надії на здійснення мрій і бажань, можливість для дорослих на мить згадати своє дитинство. Малюки найбільше чекають на свята, щоб зарядитися новими враженнями та позитивом.

Доброю традицією для Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стає проведення новорічних заходів для діток співробітників.

Казкове свято для маленьких гостей подарували актори-аніматори, інтерактивні конкурси та завдання дозволили учасникам краще познайомитися та відчути себе однією великою командою.

Про свої досягнення, радощі та побажання діти розповіли Діду Морозу та Снігуроньці. Під час дійства у залі панувала атмосфера доброго свята – світлого, затишного та прекрасного, а маленькі гості переживали усі події разом з головними героями.

Приємно відзначити, що масу задоволення отримали й батьки гостей, вони завзято аплодували та підтримували малят. Після завершення дійства на дітей чекали солодкі подарунки.

Можливо вам буде цікаво: