language

Європейська мережа судово-експертних установ (ENFSI) виключила російські інститути

Європейська мережа судово-експертних установ (ENFSI) виключила з членів два російські інститути, а саме, Російський федеральний центр судової експертизи (Москва) та Північно-західний регіональний центр судової експертизи (м. Санкт-Петербург).

Питання виключення вищезазначених установ було зініційовано Наталією Нестор, заступником директора КНДІСЕ. У відповідь на зазначене звернення Наталії Нестор Рада ENFSI призупинила членство російських інститутів, а згодом розпочала процедуру остаточного виключення з організації.

Відповідно до Конституції ENFSI, виключення установ-членів має бути проголосоване всім членством ENFSI. У відповідь на військову агресію Росії проти України, 17 березня 2022 року Рада ENFSI прийняла рішення розпочати процес електронного голосування щодо виключення російських інститутів із Санкт-Петербурга та Москви.

20 квітня 2022 року Секретаріатом  ENFSI було повідомлено про результати голосування з порушеного питання, згідно з якими більшістю голосів прийнято рішення про виключення двох членів-інститутів російської федерації. Загалом у голосуванні брали участь 64 інститути.

Ми-сильні! Ми-вільні! Ми переможемо!

image 2

Можливо вам буде цікаво: