Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Висловлюємо щирі співчуття! Пам’яті Владлена Гнатовича Гончаренко

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз з глибоким сумом сповіщає, що 4 березня 2018 року на 87 році життя пішов з життя Владлен Гнатович Гончаренко – судовий експерт, юрист, педагог, професор, академік Національної академії правових наук України.

Владлен Гнатович працював у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз на початку своєї професійної кар’єри, був завідувачем криміналістичного музею та наукового архіву, науковим співробітником відділу трасологічних та балістичних досліджень. Відтоді почав щільно займатися криміналістичними дослідженнями.

Автор понад 350 наукових і навчально-методичних робіт за такими напрямками досліджень, як філософія права, права людини, кримінальний процес, криміналістика, юридична психологія, правова інформатика, судова експертиза.

У 2006 році за видання «Експертизи у судовій практиці», що витримало чотири тиражі (1987, 1993, 2005, 2010 рр.), Владлен Гнатович був відзначений премією імені Ярослава Мудрого — «за видатні досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем правознавства».

Про активну наукову діяльність Владлена Гнатовича свідчать й інші роботи, що знайдуть продовження вже у працях численних учнів та прихильників наукової спадщини Владлена Гнатовича Гончаренко.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам покійного. Вічна Пам’ять!

Можливо вам буде цікаво: