Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Вийшов друком 67-ий випуск міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України навіть у складних умовах воєнного стану, введеного в Україні 24 лютого 2022 року у зв’язку з вторгненням російських збройних сил на територію нашої держави, повідомляє про вихід чергового 67-го випуску міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза».

Унікальність цього випуску обумовлена тим, що збірник «Криміналістика і судова експертиза» вперше виходить під час війни, яка завдяки героїзму українських бійців вже не один місяць триває на нашій землі з активним веденням бойових дій і невиправданим звірством солдат російського агресора, які вдаються до масових вбивств, катувань та інших злочинів проти мирного населення на тимчасово окупованих територіях, до знищення бойовими ракетами, авіацією та артилерією цивільних об’єктів критичної для життєдіяльності людей інфраструктури, культурних і матеріальних цінностей українського суспільства у багатьох регіонах країни. І в цей період на сторінках даного видання, зміст якого складають результати оригінальних наукових досліджень судових експертів, криміналістів, співробітників правоохоронних органів і правозахисних інституцій, викладачів і науковців, обговорюється широке коло актуальних питань теоретичного, методологічного і практичного характеру, ведуться наукові дискусії вчених і практиків.

Дякуємо всім, хто надіслав статті за можливість ділитися досвідом та переймати кращі практики, за Вашу свідому громадянську позицію у питанні досягнення спільної мети. Ваша участь у заходах такого рівня демонструє приклад палкої відданості роботі у галузі судової експертизи, саме Ваша щоденна праця, терпіння, відповідальність безумовно приведуть до перемоги України у цій нелегкій війні з російським агресором.

З онлайн версією збірника можна ознайомитися за посиланням.

Ми маємо надію на подальшу плідну співпрацю й віримо, що заходи такого рівня стануть запорукою досягнення подальших цілей у встановленні істини та справедливості.

Ми вільні! Ми сильні! Ми переможемо! Слава Україні!

Можливо вам буде цікаво: