Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Працівники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли участь у III Всеукраїнський науково-практичній конференції «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики».

Науковий захід відбувся на базі Київського університету права Національної академії наук України за співорганізації Донецького державного університету Управління. Основною метою зустрічі стало висвітлення та обговорення актуальних питань реалізації вітчизняної судово-експертної діяльності та розвитку криміналістики.

У вітальному слові ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький подякував всім присутнім за участь і наголосив, що сучасна судова експертиза є складним динамічним процесом який потребує налагодженої комунікації та обміну досвідом спеціалістів, напрацюванню нових методів і підходів до реалізації професійної діяльності та вивченню інновацій криміналістичної науки.

Учасники конференції обговорили актуальні питання сучасних можливостей судових експертиз і використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів, використання нетрадиційних способів отримання доказів у кримінальному провадженні, статус експертів та міжнародне співробітництво в галузі судової експертизи.

Крім того, розглядалися актуальні проблеми інтенсифікації експертної діяльності шляхом глобальної стандартизації в сучасній судовій експертизі та перспективи розвитку судово-експертної діяльності в Україні.

Завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації КНДІСЕ Олександр Жеребко та молодший науковий співробітник Антон Камінський представили колегам наукові тезиси на тему теорії судової експертизи в Україні та професійної діяльності експертів.

Можливо вам буде цікаво: