Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Візит представників Київського НДІ судових експертиз до колег Республіки Молдова

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України розпочали робочий візит до Національного центру судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдова.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін розпочав зустріч з привітання директора Центру Республіка Молдова Ольги Катараги з нагоди професійного свята – Дня судового експерта Республіки Молдова.

Олександр Рувін представив італійським, румунським та молдавським учасникам конференції діяльність Київського НДІСЕ та зробив акцент на особливостях процесу стандартизації судово-експертної діяльності в Україні.

Також учасників зустрічі зацікавили наші новації, пов’язані із запровадженням нових напрямків судових експертиз та практика використання експертами К НДІСЕ приладів нового покоління.

Ми завжди раді поділитися досвідом з нашими друзями, а також запросили колег відвідати з візитом Київ під час відзначення 105-річного ювілею КНДІСЕ у липні цього року.

У планах – розширення міжнародного співробітництва між судово-експертними установами нашими та спільна робота з метою підвищення результативності судово-експертної діяльності.

Можливо вам буде цікаво: