Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України та з Покровою Пресвятої Богородиці

У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність. Сердечно вітаємо Вас з Днем захисника та захисниці України — святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю нинішні захисники і захисниці завоювали найвищий рівень довіри в українців.

Також сьогодні справляють свято Покрови Пресвятої Богородиці. Споконвіку Пресвята Божа Матір була захисницею воїнів-захисників. Традиція дуже давня і походить ще від часів Київської Русі.

Покрова оберігає і оборонців сьогодення. Разом з усіма українцями ми просимо Пресвяту Богородицю подарувати мир Україні та захистити її кордони від ворогів.

СЛАВА Україні! Героям слава!

Можливо вам буде цікаво: