Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Вітаємо з Днем судового експерта!

Щороку, 4 липня, в Україні відзначається професійне свято – День судового експерта. Славетну традицію святкування було започатковано у 2009 році, наказом Президента України. Також, у цей день, більш ніж 100 років тому, були засновані Київський та Одеський науково-дослідні інститути.

Судова експертиза, як фахова діяльність, нараховує давню історію. У наші часи судова експертиза продовжує відігравати надзвичайно важливу роль у судочинстві. Судові експерти, використовуючи наукові знання та методики, встановлюють істину, тим самим захищаючи права людини, суспільства та держави. Особливість роботи судового експерта полягає у необхідності поєднати високий професіоналізм, наполегливість, безпристрасність та об’єктивність, що робить цю професію унікальною.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, від імені всього колективу вітає колег з професійним святом, бажаємо нових  проривних ідей, натхнення у справах, успіху у всіх ваших починаннях! Родинного тепла, щастя та здоров’я Вам, вашим рідним та близьким людям. Зі святом!

Можливо вам буде цікаво: