Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо з Днем судового експерта!

Щороку, 4 липня, в Україні відзначається професійне свято – День судового експерта. Славетну традицію святкування було започатковано у 2009 році, наказом Президента України.

Судова експертиза, як фахова діяльність, нараховує давню історію. Але сьогодні професійна діяльність  судових експертів набула, як ніколи раніше, ще більшої вагомості. У зв’язку з російською агресією на території України, саме судові експерти, надають неоціненну допомогу в судочинстві та допомагають встановити істину. Судові експерти ведуть свою боротьбу з ворогом на своєму фронті, і роблять усе залежне, щоб захистити конституційні права й свободи громадян, інтереси держави, утвердити верховенство права.

Сьогоднішнє свято прийшлося на складні умови воєнного стану, але ми твердо віримо, що нелегка праця судових експертів допоможе у загальній перемозі України!

Щиро дякуємо судовим експертам за плідну працю, професіоналізм, відданість справі та служінню Законові та справедливості.

Висловлюємо особливу повагу ветеранам судової експертизи, які своєю відданістю професії, заклали славетні традиції та передали неоціненний досвід молодому поколінню.

Керівництво й колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз вітає колег з професійним святом та бажає професійного зростання, натхнення у справах та мирного неба! Бажаємо всім сили духу, витримки, стійкості та незламності!

Зичимо гідно витримувати позицію законності незалежно від обставин, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування законності в ім’я людини і зміцнення авторитету України.

Дякуємо ЗСУ та волонтерам, серед яких і наші експерти, які, захищаючи нас, дають змогу виконувати судовим експертам свої професійні обов’язки.

В єдності наша сила та перемога нашої непереможної України.

Ми вільні! Ми сильні! Ми переможемо!

Можливо вам буде цікаво: