language

Вітаємо з Днем національної поліції України!

Колектив Київського науково-дослідного інституту сердечно вітає працівників національної поліції України з професійним святом! 

Обираючи професію поліцейського, ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки й порядку. Ви захищаєте правопорядок, життя громадян і їхній спокій, а вони своєю чергою вірять у вашу справедливість, ефективність, відкритість і нетерпимість до проявів корупції. Ваші сміливі вчинки, героїчні подвиги, ціною яких нерідко стає власне життя, в умовах бурхливого сьогодення створюють авторитет і престиж поліції.

Після повномасштабного вторгнення росії ви показали себе мужніми та відданими патріотами, які готові захищати свою країну від зовнішнього ворога, які не зрадили присязі та продовжують захищати українську землю.

В цей урочистий день щиро бажаємо вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави!

Можливо вам буде цікаво: