Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітаємо з Днем Героїв України!

Щороку 23 травня в нашій країні святкується День Героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України протягом її історії. Це особливо важлива дата для нас у контексті сучасної війни, що триває з росією. Але це також сумна дата, коли ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину.

День Героїв був встановлений 23 травня 1941 року Організацією Українських Націоналістів (ОУН) на честь одного з найвидатніших українських націоналістів Євгена Коновальця, якого було вбито 23 травня 1938 року співробітником НКВС.

Після отримання незалежності свято стало все більш популярним. У цей день ми вшановуємо українських воїнів усіх епох – лицарів Київської Русі, козаків, партизанів, повстанців, Січових стрільців, воїнів УНР та УПА, ветеранів АТО і особливо нинішніх наших героїв, які захищають нас кожного дня від окупантів.

Здоров’я та Божого благословення, вічна слава та вдячність усім українським захисникам, і вічна пам’ять загиблим за Україну. Ми віримо в перемогу України!

Можливо вам буде цікаво: