Шановний Олександре Григоровичу, вітаємо Вас із ювілеєм — 65 років життя і надзвичайної праці! Цей день — чудова нагода не лише відзначити Ваші особисті досягнення, а й підкреслити Ваш вагомий внесок у розвиток КНДІСЕ та судової експертизи України. Ваші лідерські якості, енергія та професійна майстерність завжди надихали нас на великі досягнення.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та якнайбільше здійснених мрій. Нехай Ваш досвід і мудрість допомагають Вам у кожному новому виклику, з яким Ви зіткнетесь. Ми дуже вдячні за Ваше керівництво та приклад для нас усіх.
З найкращими побажаннями, колектив КНДІСЕ!