Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Вітання Чернігівському відділенню Київського НДІСЕ з 20-ти річним ювілеєм

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на чолі з Директором Олександром Рувіним щиро вітають фахівців Чернігівського відділення з 20-річчям існування!

Протягом 20 років співробітники Чернігівського відділення на високому професійному рівні проводить експертну діяльність. Сформовані унікальні хімічна та лінгвістична лабораторії, у яких проводиться дослідницька діяльність на рівні установ із провідних країн світу.

Колектив, на чолі з Григорієм Василенко, завідувачем Чернігівського відділення, активно приймає участь як в українських, так і в міжнародних профільних заходах, конференціях та брифінгах. Активно займається дослідницькою діяльністю, впроваджуючи передові технічні та наукові досягнення в судово-експертну діяльність.

Шановні колеги, щиро вітаємо Вас із ювілеєм! Судово-експертна діяльність надає неоціненну допомогу в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, й далі слідувати високим професійним стандартам в роботі, та продовжувати Ваш стрімкий розвиток, відповідно до вимог нашої професії. Зичимо Вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги та професійного зростання.

Можливо вам буде цікаво: