Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судових трасологічної, балістичної експертиз

25 листопада 2022 року у режимі відеоконференції відбулося засідання секції трасологічної та балістичної експертиз НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. 

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції взяли участь:

  • Віктор Костецький, завідувач лабораторії криміналістичних видів досліджень;
  • Тимур Цапко, завідувач відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї;
  • Ігор Самойленко, головний судовий експерт відділу трасологічних, балістичних, вибухотехнічних досліджень та досліджень зброї КНДІСЕ.

У ході засідання секції учасниками були розглянуті технічні завдання НДР, що плануються для включення до  Тематичного плану МЮ України на 2023 рік; обговорено хід виконання НДР на 2022 рік. Крім того, під час засідання секції розглянуто результати апробації відповідно до Плану апробації результатів НДР на 2022 рік та розглянуто результати впровадження відповідно до Плану впровадження НДР на 2022 рік. Також, відповідно до порядку денного, учасники секції обговорили актуальні питання судової трасологічної та балістичної експертиз та узгодили план роботи секції на 2023 рік.

Можливо вам буде цікаво: