Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Відбулося засідання секції судової почеркознавчої експертизи

23 листопада 2022 року відбулося з засідання секції судової почеркознавчої експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України в режимі відеоконференції.

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції брали участь:

  • Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ;
  • Ірина Білоус, завідувач відділу  почеркознавчих досліджень;
  • Ігор Красюк, заступник завідувача відділу почеркознавчих досліджень;
  • Яна Сухомлин, судовий експерт відділу почеркознавчих досліджень.

Під час засідання секції обговорювалися технічні завдання до тем НДР, що плануються для включення у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2023 рік; відбулося обговорення стану виконання НДР за 2022 рік та результатів рецензування висновків судово-почеркознавчих експертиз. Також учасниками секції були розглянуті результати апробації та впровадження НДР відповідно до планів апробації та впровадження Міністерства юстиції України на 2022 рік. Крім того, на засіданні секції підіймалося питання перегляду програм підготовки судових експертів відповідно до надісланого листа Міністерства юстиції України від 20.09.2022 року. На завершення роботи учасники секції обговорили питання щодо планування роботи секції на 2023 рік.

Можливо вам буде цікаво: