Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судової інженерно-транспортної експертизи

09 листопада 2022 року відбулося засідання секції судової інженерно-транспортної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при  Міністерстві юстиції України в режимі відеоконференції.

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції взяли участь:

  • Павло Борщевський, завідувач відділу автотехнічних видів досліджень КНДІСЕ;
  • Андрій Юхименко, завідувач сектору товарознавчих досліджень військового майна, техніки та озброєння;
  • Василь Матвеїв, старший судовий експерт відділу транспортно-товарознавчих досліджень.

У ході роботи секції було розглянуто теми НДР, що плануються до включення у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерств юстиції України на 2023 рік, хід виконання НДР у поточному році. Крім того, учасники секції розглянули результати апробації та впровадження НДР, згідно з планами на 2022 рік, обговорили перспективні наукові розробки з інженерно-транспортної експертизи та актуальність рекомендованої науково-технічної та довідкової літератури, обсяги програми підготовки судових експертів. У завершальній частині проведення секції учасники обговорили та узгодили план роботи секції судової інженерно-транспортної експертизи на 2023 рік та узагальнили інформацію щодо виконання попередніх рішень секції.

Можливо вам буде цікаво: