language

Відбулося засідання секції судової екологічної експертизи

03 травня 2022 року відбулося засідання секції судової екологічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України в режимі відеоконференції.

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції брали участь:

  • Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ;
  • Олексій Копаниця, заступник завідувача відділу інженерно-екологічних досліджень, голова секції;
  • Володимир Боровик, завідувач відділу інженерно-екологічних досліджень КНДІСЕ;
  • Олена Матвієнко, судовий експерт відділу інженерно-екологічних досліджень КНДІСЕ, секретар секції.

Робота секції пройшла відповідно до порядку денного. Під час засідання секції відбулося обговорення підсумків експертної роботи НДУСЕ МЮ України з виконання судових інженерно-екологічних експертиз за 2021 рік, а також хід виконання НДР відповідно до Тематичного плану науково-дослідних робіт науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України на 2022 рік.  

Учасниками секції були висвітлені перспективні науково-дослідні роботи, розглянуті пояснювальні записки до них; представлені аналізи результатів впровадження науково-дослідних робіт відповідно до планів апробації та впровадження НКМР МЮ України на 2022 рік, надані результати проведення рецензування експертних висновків та окреслено ряд інших актуальних питань щодо проведення судових інженерно-екологічних експертиз.

Проведення засідань секцій сприяє продуктивній співпраці між співробітниками науково-дослідних установ судових експертиз та дозволяє у конструктивному плані обговорити коло  нагальних питань для їх подальшого ефективного розв’язання.

Можливо вам буде цікаво: