Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи НКМР при Міністерстві юстиції України

6 травня в режимі відеоконференції фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли участь у засіданні секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Учасники обговорили стан проведення науково-дослідних робіт згідно з тематичним планом на 2020 рік, а також теми, пояснювальні записки та технічні завдання до них, що плануються для виконання на майбутній рік.

Під час роботи йшлося про результати рецензування висновків експертиз, наданих на дослідження відповідно до Плану рецензування експертних висновків Міністерства юстиції України.

Актуалізувались питання проведення експертиз цілісно-майнових комплексів, щодо яких учасники засідання мали різні думки та прийшли до висновку, що відповідна тема є актуальною та потребує подальшого детальнішого вивчення.

Завідувач лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ Роман Пасько акцентував увагу на потребі активізації роботи підкомітетів Технічного Комітету №192 «Судова експертиза», які нині працюють над розробкою двох нових стандартів проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи.

Він також зазначив, що уже на часі питання подання кандидатур представників колективних учасників ‒ Донецького, Львівського та Дніпропетровського науково-дослідних інститутів судових експертиз до складу робочих груп ТК №192 «Судова експертиза».

Можливо вам буде цікаво: