Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертиз

12 травня 2022 року відбулося засідання секції судової  будівельно-технічної та земельно-технічної експертиз науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України в режимі відеоконференції.

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції брали участь:

  • Олександр Рувін, директор КНДІСЕ;
  • Роман Пасько, завідувач лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ, заступник голови секції;
  • Микола Шишов, завідувач відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель КНДІСЕ;

Під час засідання секції відбувся розгляд матеріалів НДР, які знаходяться на виконанні відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ МЮ України на 2022 рік. Було також розглянуто лист Директорки Департаменту експертного забезпечення правосуддя Н. Ткаченко від 09.05.2022 № 34968/6.4/27-22; розгляд та приймання результатів НДР,  закінчених у 2021 році, обговорювалися рецензії на висновки експертів та інші актуальні питання проведення судової експертизи, здійснювався обмін досвідом експертної роботи між працівниками інститутів судових експертиз та інші питання відповідно до порядку денного.

Крім того, експерти обговорили актуальні питання, пов’язані з наслідками військової агресії російської армії на території  України, важливість висновків будівельно-технічної та інших експертиз щодо механізмів відшкодування зруйнованого житла, тощо.

Робота секції пройшла продуктивно, усі питання розглянуті в повному обсязі.

Можливо вам буде цікаво: