Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулося засідання секції судово-технічної експертизи документів

25 листопада 2022 року у режимі відеоконференції відбулося засідання секції судово-технічної експертизи документів НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. 

Від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України у роботі секції взяли участь:

  • Вікторія Куликовська, завідувач відділу технічних досліджень документів;
  • Микола Молибога, провідний науковий співробітник;
  • Олена Приймак, головний судовий експерт відділу судово-технічної експертизи документів.

Робота секції була проведена відповідно до порядку денного. Учасники розглянули анотовані звіти робіт за 2022 рік та обговорили результати апробації НДР відповідно до плану  апробації результатів науково-дослідних робіт НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2022 рік та нові теми, що плануються до включення тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2023 рік. Також відбулося обговорення результатів впровадження НДР на 2022 рік. Крім того, учасники секції розглянули та обговорили актуальні проблеми судово-технічної експертизи документів, зокрема, питання щодо актуальності рекомендованої науково-технічної та довідкової літератури, перегляд програм підготовки (стажування) тощо.

Можливо вам буде цікаво: