Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Відбулося дистанційне засідання весняної секції судової екологічної експертизи НКМР при Міністерстві юстиції України

9 квітня 2020 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України в режимі відеоконференції відбулося засідання весняної секції судової екологічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Учасниками онлайн-зустрічі стали представник Київського, Харківського, Одеського, Львівського та Донецького інститутів судових експертиз МЮУ.

Відповідно до порядку денного фахівці розглянули організаційні питання щодо складу секції, підсумків експертної та наукової роботи з виконання судових інженерно-екологічних експертиз за 2019 рік, хід і стан виконання науково-дослідних робіт, включених до тематичного плану на 2020 рік. Обговорювалися перспективні науково-дослідні роботи та пояснювальні записки до них.

Окремо йшлося про результати впровадження науково-дослідних робіт, результати повторних, непідтверджених та особливо складних експертиз, а також результати проведення рецензування експертних висновків.

Можливо вам буде цікаво: