Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Відбулась зустріч керівництва Київського НДІСЕ та Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС (TAIEX)

18 серпня відбулася робоча зустріч керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз із директором та представниками Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (TAIEX).

Сторони обговорили тематику, графік і процес організації запланованих спільних міжнародних заходів з обговорення актуальних питань реалізації судово-експертної діяльності.

Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією TAIEX надається Європейською Комісією з метою розбудови інституціональної спроможності, наближення національного законодавства до законодавства Європейського Союзу (acquis communautaire), його імплементації та подальшого ефективного використання.

Експертна місія, навчальні візити та семінари є основними формами заходів TAIEX. Експерти з країн-членів Європейського Союзу відвідують Україну впродовж декількох днів і надають поглиблені консультації українським колегам з актуальних питань, а вітчизняні спеціалісти за подібною програмою навчаються за кордоном.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін відзначив, що активне та плідне співробітництво КНДІСЕ і TAIEX, сприяння інструменту технічної допомоги у проведенні ініційованих Інститутом міжнародних заходів, сприяє обміну інформацією та міжнародним досвідом, гармонізації стандартів і процедур судової експертизи.

У Центрі адаптації державної служби до стандартів ЄС (TAIEX) наголошують, що визначальними рисами їх діяльності є сфокусованість на розв`язанні конкретних проблем, самостійність визначення власних потреб, відповідно до яких відбувається підготовка і подання заявок та мобільність, що дає змогу використовувати інструмент для вирішення термінових питань.

Нагадаємо у жовтні минулого року з ініціативи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, та за сприяння та підтримки Technical Assistance and Information Exchange instrument of the European Commission (TAIEX) відбувся міжнародний семінар-навчання на тему: «Вивчення досвіду впровадження ISO/IEC 17025:2006 у країнах ЄС з метою запровадження в експертну практику судових експертних установ Міністерства юстиції України».

Можливо вам буде цікаво: