Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Відбулась зустріч керівництва Київського НДІСЕ та Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС (TAIEX)

18 серпня відбулася робоча зустріч керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз із директором та представниками Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (TAIEX).

Сторони обговорили тематику, графік і процес організації запланованих спільних міжнародних заходів з обговорення актуальних питань реалізації судово-експертної діяльності.

Інструмент технічної допомоги та обміну інформацією TAIEX надається Європейською Комісією з метою розбудови інституціональної спроможності, наближення національного законодавства до законодавства Європейського Союзу (acquis communautaire), його імплементації та подальшого ефективного використання.

Експертна місія, навчальні візити та семінари є основними формами заходів TAIEX. Експерти з країн-членів Європейського Союзу відвідують Україну впродовж декількох днів і надають поглиблені консультації українським колегам з актуальних питань, а вітчизняні спеціалісти за подібною програмою навчаються за кордоном.

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін відзначив, що активне та плідне співробітництво КНДІСЕ і TAIEX, сприяння інструменту технічної допомоги у проведенні ініційованих Інститутом міжнародних заходів, сприяє обміну інформацією та міжнародним досвідом, гармонізації стандартів і процедур судової експертизи.

У Центрі адаптації державної служби до стандартів ЄС (TAIEX) наголошують, що визначальними рисами їх діяльності є сфокусованість на розв`язанні конкретних проблем, самостійність визначення власних потреб, відповідно до яких відбувається підготовка і подання заявок та мобільність, що дає змогу використовувати інструмент для вирішення термінових питань.

Нагадаємо у жовтні минулого року з ініціативи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, та за сприяння та підтримки Technical Assistance and Information Exchange instrument of the European Commission (TAIEX) відбувся міжнародний семінар-навчання на тему: «Вивчення досвіду впровадження ISO/IEC 17025:2006 у країнах ЄС з метою запровадження в експертну практику судових експертних установ Міністерства юстиції України».

Можливо вам буде цікаво: