Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

В рамках програми CEPOL до КНДІСЕ прибула представниця Центральної криміналістичної лабораторії поліції Польщі

18 жовтня 2021 року, в рамках міжнародної програми обміну досвідом CEPOL, до КНДІСЕ прибула Катаржина Рейзович, представниця Центральної криміналістичної лабораторії поліції Польщі.

Протягом тижня, завідувач відділу психологічних досліджень Юрій Ірхін, ознайомить Катаржину Рейзович з процедурами проведення психологічних експертиз, що використовуються в українських судово-експертних установах. Також будуть представлені методи та прийоми проведення таких досліджень.

Додатково Катаржина Рейзович вивчить практику використання поліграфів в Україні. Зазначимо, що українськими експертними установами розроблені власні методики проведення психологічних досліджень з використанням поліграфу, на відміну від колег з Польщі, які використовують методики, що були розробленні та прийняті Американською асоціацією поліграфологів.

Міжнародний обмін досвідом за програмою CEPOL є надзвичайною можливістю як вивчити методи та особливості проведення судових експертиз в інших країнах, так і представити світу передовий український досвід у цій сфері. Цьогоріч, з метою вивчення українського досвіду з проведення судових експертиз КНДІСЕ відвідали представники Вірменії, Туреччини, Польщі, Латвії.

Зазначимо, що КНДІСЕ – перша установа в системі Міністерства юстиції України, яка взяла участь у міжнародній програмі обміну досвідом CEPOL.

КНДІСЕ

Можливо вам буде цікаво: