Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

В нові санкційні списки США внесено позиції, що стосуються виробництва і постачання ворожих ракет, що ідентифіковані експертами КНДІСЕ

До нових санкційних списків США внесено 554 позиції, крім цього, було ухвалено бізнес-рекомендації “Ризики та міркування для ведення бізнесу в Російській Федерації та на окупованих Росією територіях України”, які поширюватимуться не лише на Іран, КНДР і М’янму, а й на Росію.

До санкційних списків внесено осіб, пов’язаних із викраденням українських дітей, компанії з енергетичного сектору, також санкції стосуються виробництва і постачання БПЛА “Шахед”, “Ланцет” і ворожих ракет, підприємств із виробництва та постачання верстатів, постачальників мікроелектроніки, тощо.

У санкційних списках – Національний центр вертольотобудування ім. М.Л. Миля і М.І. Камова, машинобудівний завод “Арсенал”, “Красное знамя”, “Іскра”, “Турбіна”, постійний фігурант постачання “СМТ Лоджік”. До списків увійшли компанії з КНР, Туреччини, Сербії, Індії, Тайланду, Казахстану. Також розширено список заборонених до експорту товарів – компонентів, які використовуються в російських БПЛА.

Завдяки спільній роботі колективу КНДІСЕ, а особливо лабораторії військових досліджень, експерти якої вивчають, ідентифікують ракетну, артилерійську зброю, дрони та їх компоненти, що “прилітає” з російської федерації, КНДІСЕ також допоміг у розширені санкційних списків.

Нагадаємо, що станом на лютий 2024 року російська зброя рясніє іноземними комплектуючими, серед яких є такі, що виготовлені наприкінці 2023-го.

Дякуємо нашим експертам лабораторії військових досліджень КНДІСЕ за виконану роботу, за повну самовіддачу.

Нехай воля і бажання працювати ведуть нас до ПЕРЕМОГИ!

Можливо вам буде цікаво: