Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь судового експерта Черкаського відділення КНДІСЕ у науковому форумі «Протидія терористичним актам у міському середовищі»

21 червня 2023 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся Науковий форум «Протидія терористичним актам у міському середовищі», що об’єднав провідних науковців, практиків, політиків і громадських діячів у галузі права, екології, психології, архітектури й охорони здоров’я тощо.

Під час проведення форуму його учасники представили доповіді у наступних секціях:

1. Актуальні проблеми правового забезпечення та оцінка політичних стратегій щодо боротьби з терористичними актами у міському середовищі.

2. Протидія терористичним актам у міському середовищі архітектурно-планувальними та дизайнерськими засобами.

3. Вплив терористичних актів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини.

4. Психологічні підходи та методи усунення стресів і травм у постраждалих від наслідків терористичних актів та забезпечення соціальної стійкості.

Відкрив пленарне засідання Форуму Антон Геращенко, експерт з питань національної безпеки, ексзаступник Міністра внутрішніх справ України, народний депутат VIII скликання, з темою «Створення системи розумного відеонагляду з використанням відеокамер приватних осіб задля створення безпечного середовища».

               Анна Стромило, експерт Черкаського відділення КНДІСЕ, на форумі виступила з темою «Вторинна травматизація в родинах демобілізованих», де розкрила проблему розуміння впливу травмуючої події на психіку та розпізнавання інтенсивності травмування та ретравмування людини, що допомагає здійснювати ефективну психологічну підтримку, знижувати вплив травмуючих факторів та відновлення стану постраждалої особи.

Втілення у життя рішень Форуму допоможе створити більш безпечне та стійке міське середовище, знизити ризик терористичних актів і зберегти життя та добробут громадян.

Можливо вам буде цікаво: