Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Участь представників КНДІСЕ у підготовці практичного посібника «Дії поліцейських при виявленні та вилученні документів з ознаками підробки»

Співробітники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз взяли участь у засіданні робочої групи з питань підготовки практичного посібника «Дії поліцейських при виявленні та вилученні документів з ознаками підробки».

Зустріч відбулася на базі Навчально-наукового інституту № 2 (Інститут) Національної академії внутрішніх справ за участю співробітників Інституту, Головного слідчого управління Національної поліції, експертної служби Міністерства внутрішніх справ та Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України.

Практичний посібник, що планується до розробки під егідою Консультативної місії Євросоюзу в Україні, є третім виданням, присвяченим діям поліцейських за певних обставин.

У першому виданні «Участь спеціаліста в огляді місця події» (2017 року), перевиданому вже двічі, містяться алгоритми дій спеціаліста під час огляду місця події, особливості виявлення, фіксації, вилучення та пакування слідової інформації, тактику дій під час огляду місця події в окремих ситуаціях.

У другому виданні «Дії поліції у разі виявлення зброї та вибухових пристроїв або слідів їх застосування», що наразі готується до друку, розглянуто основні дії працівників поліції у разі отримання повідомлення про виявлення або застосування зброї і вибухових пристроїв та про загрозу застосування вибухового пристрою. Наведено основні сліди вибуху й застосування зброї, класифікацію вогнепальної, холодної зброї та вибухових пристроїв і речовин.

Можливо вам буде цікаво: