Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь наукового співробітника КНДІСЕ у VII Всеукраїнській конференції “Проблеми політичної психології та її роль у становлення громадянина української держави”

5 – 6 листопада 2014 року молодший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Педько К.В. взяла участь у VII Всеукраїнській науковій конференції «Проблеми політичної психології та її роль у становленні громадянина української держави».

Тема доповіді «Психологічні особливості соціального капіталу, як основи процесу соціалізації неповнолітніх делінквентів». Актуальність вказаної теми у контексті судово-експертної діяльності полягає у розширенні можливості експертів щодо встановлення провідних мотиваційних чинників поведінки підекспертного неповнолітнього, через призму його соціального капіталу.

Соціальний капітал розуміють як соціальні зв’язки, в яких перебуває особа. Таким чином, розуміння змістовного наповнення цих зв’язків допоможе більш обґрунтовано говорити про наявність чи відсутність психологічного впливу, який може виступати основою дій неповнолітніх осіб, без осмислення їх можливих наслідків, що входить до орієнтовного переліку питань, які вирішує судовий експерт-психолог.

Можливо вам буде цікаво: