Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь Київського НДІСЕ у щорічній зустрічі членів Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI)

18 листопада 2020 року директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін взяв участь у щорічній зустрічі членів Європейської мережі судово-експертних установ (The European Network of Forensic Science Institutes – ENFSI).

Зважаючи на вимоги часу, зустріч провели дистанційно в режимі відеоконференції.

Відкрили захід з вітальними словами директор головного управління судово-експертного відділу Національної поліції Іспанії Pedro Luis Melida Lledo та голова ради ENFSI Michael Bovens.

Традиційно під час роботи розглядалися питання включення нових членів-інститутів та індивідуальних нових постійних представників до ENFSI. Крім того, йшлося про прямі гранти від Європейського Союзу останніх років, сучасні тенденції в розвитку криміналістики, діяльність робочих груп ENFSI, та зміни до основних документів – стратегії та концепції ENFSI на майбутній рік.

Також, відбулася презентація процесу підготовки щорічних зборів «ENFSI 2021», проведення яких заплановано здійснити в Афінах (Греція) та процес підготовки конференції «EAFS 2022» у Стокгольмі.

Зазначимо, що співробітництво в рамках ENFSI відкриває багато можливостей для експертних інститутів. Насамперед це потужна підтримка у вирішенні актуальних експертних завдань, обмін досвідом у сфері судово-експертної діяльності та наукових розробок на міжнародному рівні.

Можливо вам буде цікаво: