Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь Київського НДІСЕ у конференції «Проблеми та перспективи розвитку судової експертизи та криміналістики»

Представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку судової експертизи та криміналістики».

Захід організовано Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз в режимі відеоконференції та присвячено пам’яті одного із засновників та першого керівника Одеського Кабінету науково-судової експертизи Миколи Прокоповича Макаренка.

У вітальному слові директор КНДІСЕ Олександр Рувін зазначив, що Київський та Одеський НДІСЕ пройшли великий історичний шлях розвитку, сучасні досягнення базуються на основі понад 105-річного експертного досвіду попередніх поколінь. Сучасний етап становлення судово-експертної діяльності потребує розвитку законодавчої бази, актуалізації науково-методичного забезпечення, розвитку професійної комунікації та міжнародного співробітництва, консолідації зусиль у протидії злочинності, а також постійного професійного зростання судових експертів.

Відповідну думку підтримали та доповнили у своїх виступах представники Міністерства юстиції України та учасники конференції з іноземних країн.

Провідний судовий експерт лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ Михайло Полєнніков представив слухачам доповідь на тему «Електронний документ як джерело доказів у кримінальному провадженні».

Учасники конференції обговорили доцільність внесення суттєвих змін до Закону України «Про судову експертизу», актуальні приклади з експертної практики, питання класифікації об’єктів дослідження, наукову діяльність судових експертів та інші актуальні аспекти проведення різних видів судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: