Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь КНДІСЕ в міжнародній конференції «Наукові питання у галузі психіатричної судової експертизи та способи їхнього використання у судовому процесі»

14 квітня 2022 року з нагоди професійного свята, дня судового експерта Республіки Молдова, пройшла міжнародна науково-практична конференція «Наукові питання у галузі психіатричної судової експертизи та способи їхнього використання у судовому процесі». Конференція була організована Міністерством юстиції Республіки Молдова разом з Національним центром судових експертиз Республіки Молдова. Співорганізаторами конференції також стали представництво ООН в республіці Молдова,  Вроцлавський університет професійного навчання (Польща), Асоціація імунопсихології та психосоматики (Румунія) та центр юридичної медицини Міністерства охорони здоров’я республіки Молдова.

Представником у цьому заході від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України стала Наталія Нестор, заступник директора з наукової роботи.

Відкрили захід Міністр юстиції Республіки Молдова Сергій Литвиненко, після чого з вітальним словом  до учасників заходу звернулася Ольга Катарага, директор Національного центру судових експертиз Республіки Молдова. В подальшому у роботі конференції були заслухані наукові доповіді представників експертних та наукових установ Молдови, Вірменії, Польщі, Румунії.

Можливо вам буде цікаво: