language

Участь КНДІСЕ у міжнародній науково-практичній конференції «Український дослідницький простір в умовах війни: адаптація й перезавантаження технічних і юридичних наук»

31 травня 2022 року в онлайн-форматі відбулася міжнародна науково-практична конференція «Український дослідницький простір в умовах війни: адаптація та перезавантаження технічних і юридичних наук». Організатором заходу стали юридичний факультет Ризький університет імені Страдиня разом з Національним аерокосмічним університетом та Харківським авіаційним інститутом (Україна), Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого (Україна) та факультетом машинобудування, транспорту та аеронавтики (Латвія).

Учасниками конференції від України стали Микола Ничипорук, ректор Національного аерокосмічного університету «ХАІ», Дмитро Лученко, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Олексій Литвинов, завідувач кафедри кримінального права і кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ та інші науковці. Представниками від Латвії стали Агріта Кіопа, проректор з наукової роботи Ризького університету імені Страдиня, Ільмарс Блумбергс, Ризький технічний університет, Віталійс Ракстінс, Латвійський університет та інші науковці та практики. Модераторами заходу були Олена Агапова, Директор центру Національного аерокосмічного уіверститету «ХАІ» та Яніс Грасіс, декан юридичного факультетуРизького університету імені Страдиня.

Представником КНДІСЕ стала Наталія Нестор, заступник директора, яка виступила з доповіддю «Криміналістичні проблеми та виклики для експертизи в Україні».

Метою конференції було визначення сучасних концептуальних та стратегічних підходів та загальної адміністративної діяльності в українській дослідницькій сфері, що виникли внаслідок військового втручання. Одним із головних завдань конференції  для учасників є стимулювання обміну досвідом щодо розробки правової політики в Україні та Латвії. На конференції представники у своїх презентаціях представили всі основні на сьогодні аспекти практичної та дослідницької діяльності, що, своєю чергою, сприятиме академічному обміну між спеціалістами та науковцями обох держав.

 

Можливо вам буде цікаво: