Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь КНДІСЕ у круглому столі «Розвиток екологічної судової експертизи – необхідне завдання в охороні навколишнього середовища»

30 вересня 2022 року  у Національному центрі судових експертиз Республіки Молдова пройшов круглий стіл  «Розвиток екологічної судової експертизи – необхідне завдання в охороні навколишнього середовища». Круглий стіл був організований Міністерством юстиції Республіки Молдова разом з Національним центром судових експертиз Республіки Молдова. Співорганізаторами конференції також стали представництво ООН в Республіці Молдова,  Вроцлавський університет професійного навчання (Польща), Університет імені Бабеша-Бойяї (Румунія) та посольство Швеції в Молдові. Партнерами круглого столу виступили Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», Інститут хімії Республіки Молдова, Державний університет Молдови, факультет хімії та хімічних технологій.

Відкрили захід Сергій Літвіненко, Міністр юстиції Республіки Молдова та Ольга Катарага, директор Національного центру судових експертиз Республіки Молдова. Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, звернувся до учасників з вітальною промовою, де звернув увагу на актуальність обговорюваної тематики та побажав учасникам круглого столу цікавих доповідей та плідної роботи. Учасниками панельних дискусій від КНДІСЕ стали Олег Баулін,  завідувач відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва та Олександр Жеребко, завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації.  

Захід організований з метою обміну думками та кращими практиками присутніх та учасників круглого столу щодо використання екологічної експертизи в судовому процесі. Основною темою виступів було аналіз та розширення знань, проблеми, пов’язані з використанням екологічної експертизи в судовому процесі, усі перешкоди та труднощі, з якими зіштовхуються як офіційні органи, так і судові експерти.

Можливо вам буде цікаво: