Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь КНДІСЕ у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжний науковий юридичний форум»

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександр Рувін та заступник директора Наталія Нестор стали взяли участь у засіданні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молодіжний науковий юридичний форум».

Захід відбувся на Юридичному факультеті Національного авіаційного університету за участю провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у сфері права, вчених, керівників та фахівців юридичних установ, суддів, міжнародних громадських організацій. Подію приурочили до Дня науки.

«Молодіжний науковий юридичний форум», приурочений Дню науки – це гарна традиція, яка об’єднує всіх учасників у прозорому і відкритому діалозі з метою напрацювання спільних підходів до вирішення актуальних юридичних проблем в контексті глобалізації та усунення правових бар’єрів розвитку світового співтовариства.

На урочистому відкритті форуму було презентовано спільну англомовну монографію польських вчених і науковців Юридичного факультету «Legal Conditions of International Cooperation for the Safety and Efficiency of Civil Aviation» та було обговорено перспективи подальшого співробітництва.

Такі наукові заходи допомагають молодим науковцям, які тільки починають свій дослідницький шлях, під керівництвом визнаних фахівців у сфері права, сформувати свої ідеї у цілком реальні та життєздатні наукові проекти.

Можливо вам буде цікаво: